Supreme Science Selective

Na trhu je nepřeberné množství krmiv pro králíčky v různé kvalitě a provedení, od pestrých směsí až po extrudované nebo lisované granule/pelety, které obsahují všechno potřebné v každém jednotlivém kousku.

Na přední příčky určitě patří i krmivo Supreme Science Selective, které je také hojně doporučované samotnými veterináři.

Jedná se o extrudované pelety, které značka nabízí ve dvou variantách – zcela bezobilná a s malým podílem obilovin (zde dále rozlišují verzi pro juniory, dospělé králíčky a starší čtyř let). Granule jsou bez barviv a přidaných cukrů.

 

Junior

Granule pro mladé králíčky obsahují vyšší množství bílkovin pro dobrý vývoj a růst a vitaminy se špenátem jako zdroj antioxidantů. Tyto granulky se dají využít i pro březí a laktující samice.

Adult

Granulky Adult jsou vybalancované tak, aby odpovídaly nutričním potřebám dospělých králíčků. Mají vyšší množství vlákniny pro obrušování zubů a dobré trávení, které je dále podpořeno obsahem prebiotik. Vhodný poměr vápníku a fosforu se postará o udržení zdravých a pevných kostí. Granulky poskytnou králíčkovi všechny potřebné živiny a zajistí, aby byl vitální.

4+

Pro králíčky starší čtyř let je varianta 4+. Obsahuje vysoký obsah vlákniny pro dobré trávení, antioxidanty a vitamin C pro podporu imunity.

Grain free

Varianta grain free je zcela bezobilná, s vysokým obsahem bojínku lučního a je vhodná mj. i pro králíčky s citlivým zažíváním nebo se sklonem k obezitě. Obsahuje dále i prebiotika pro podporu trávení, antioxidanty a lněné semínko pro krásný a lesklý kožíšek.

V případě, že je Váš králíček po nějakém zákroku, po ošetření chrupu apod. a potřebujete do něj dostat tekutější stravu, je možné tyto granulky rozmočit na kaši a použít jako ideální náhradu krmné kaše.

 

"Grain free varianta pro králíčky s citlivým zažíváním."

 

Pokud přecházíte z jiného krmiva, je vhodné přestupovat pozvolna s pomalým přimícháváním nového krmiva do toho původního. Pokud bylo původní krmivo obohacené cukry, počítejte s tím, že králíčkovi bude chvíli trvat, než přijde zdravějšímu krmivu na chuť. Odměnou však bude vědomí, že dáváte králíčkovi vše potřebné, aby byl zdravý, plný síly a elánu 😊

 

Značka nabízí kromě kompletních krmiv i chutné a zdravé pamlsky Selective Naturals s obsahem bojínku lučního. Vhodné jsou při ochočování králíčka, pro jeho odměňování nebo i jako zpestření denních aktivit – pamlsky můžete králíčkovi různě poschovávat nebo zavěsit a připravit mu tak přirozenou zábavu při hledání dobrůtek.

 

Přijďte si k nám vybrat, budeme se na Vás těšit.