Tribal

V tomto článku bychom Vám rádi představili značku Tribal, která nabízí za studena lisované krmivo, masové konzervy a pamlsky pro psy. Jedná se o britské krmivo špičkové kvality, které je zároveň velmi chutné.

Krmivo nabízí několik variant – pro štěňata, dospělé a staré psy; malou velikost granulí pro malá plemena a střední velikost univerzální pro všechny velikosti plemen; různé gramáže a příchutě.

"Tribal je za studena lisované krmivo z čerstvého masa."

 

Co považujeme za výhody tohoto krmiva?

Vysoká chutnost

  • zkoušeli jsme na vlastních psech i na našich psích zákaznících. Prvotní chutnost byla až na několik málo výjimek naprosto bezkonkurenční a dlouhodobější chutnost se nám zatím taktéž potvrzuje od všech, kteří se rozhodli tímto krmivem krmit.

Kvalita surovin a zpracování

  • vyrábí se z čerstvého masa, které je šetrně tepelně zpracováno tak, aby byla zajištěna mikrobiální bezpečnost, ale zároveň nedošlo k degradaci živin příliš vysokou teplotou
  • použité suroviny jsou vysoce kvalitní a každá má svůj přínos
  • granulky nejsou tak tvrdé jako bývají jiné lisované pelety

Snadná stravitelnost

  • granule v žaludku nebobtnají (oceníte zejména u velkých plemen s predispozicí k torzi žaludku nebo u psů, kteří hltají)
  • dobře stravitelné zdroje živočišné bílkoviny

Výběr příchutí

  • pro malé pejsky můžete zvolit vynikající kachničku, pro všechny pejsky bez rozdílu je pak možnost volby mezi kuřátkem, krůtou a lososem

 

Pokud zvažujete, že byste krmivo chtěli vyzkoušet, máme v nabídce malá 300g balení. U nich zjistíte prvotní chutnost, ale obecně je lepší zvolit větší balení, abyste viděli, jak na granulkách bude Váš pejsek prosperovat z dlouhodobějšího hlediska.

Krmivo můžete doplnit i kompletními salámy ve čtyřech příchutích a dvou velikostech (300 a 750 g) a jako pamlsek využít i Tribal masové sušenky.

 

 Přijďte k nám, budeme se na Vás těšit.