Naše filozofie

Mohli bychom vymyslet srdcervoucí příběh o tom, jak jsme hledali chutné a kvalitní krmivo pro naši kočičku, která byla již na pokraji svých sil ve snaze nám vysvětlit, že pro ni není nic dost dobré. Nebo odolnou hračku na zabavení pro naši korelu, která se narodila s přesvědčením, že je datel a do všeho dělá díry. A protože jsme v životě neslyšeli o Googlu, který by nám s hledáním pomohl, tak jsme se rozhodli otevřít si vlastní obchod s chovatelskými potřebami.

No, tak takhle to opravdu nebylo, to byste nám ani neuvěřili. My Vám povíme tu druhou, podobně otřepanou pohádku o nadšencích a milovnících zvířat, a tu nám budete už muset uvěřit, protože je pravdivá. Fakt. Čestný skautský. Nebo nemusíte, přijďte se sami přesvědčit k nám na prodejnu.

 

"Jsme parta nadšenců, kteří se rozhodli spojit příjemné s užitečným."

 

Milujeme zvířata a neustále se snažíme vzdělávat, abychom jim byli schopni poskytnout ty nejlepší podmínky pro spokojený, zdravý a dlouhý život. Zajímáme se o nejnovější poznatky v chovatelství a o novinky v oboru chovatelských potřeb. Sami jsme chovateli veškeré možné havěti, a tak jsme si otevřeli obchod, kde si můžeme pro ty naše miláčky nakupovat.

O naše znalosti a zkušenosti bychom se však chtěli rozdělit i s Vámi. Pokud už máte svoje zvířátko, navštivte naši prodejnu, kde si můžete vybrat z řady kvalitních krmiv, chutných pamlsků i atraktivních hraček a dalších doplňků. Nejste si jisti, co vybrat? Nevadí, rádi Vám poradíme. Nebo o zvířátku teprve uvažujete a nevíte, jaké by bylo pro Vás to nejvhodnější? Přijďte, můžeme si popovídat o tom, co od zvířátka očekáváte a jestli je nějaké, které by Vaše očekávání splnilo. Správný výběr je velmi důležitý, protože v opačném případě může trpět zvířátko i Vy.

 

Takže další tuctový zverimex. Ne, to fakt nechceme být. Chceme Vám nabídnout skutečně osobní přístup, poradenství a příjemnou atmosféru tak, abyste se u nás cítili jako doma.

Velmi ožehavou otázkou u mnoha obchodů, které prodávají živá zvířata, je kvalita života a welfare prodávaných zvířat. Jsme si plně vědomi toho, že prodej zvířat s sebou nese ohromnou zodpovědnost. Pro nás jsou zvířata neodmyslitelnou součástí našich životů a záleží nám na nich. Od prvního dne, kdy přijdou na svět, po celý jejich život až do posledního dne.

V našem obchodě naleznete především chovatelské potřeby pro psy, kočky a hlodavce, v menší míře i pro ptáky, akvaristy a teraristy. Druhou naší specialitou jsou potřeby pro koně a jezdce. Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla. A my chceme, abyste si tento pohled užili oba, Vy i Váš kůň.

Přijďte k nám, budeme se na Vás těšit.