Image Alt

Věrnostní program EquiZoo

Věrnostní program EquiZoo

Věrnostní program EquiZoo

Jsme rádi, že u nás nakupujete a jste s námi spokojení. Jako poděkování jsme pro Vás vytvořili věrnostní program, který Vám ještě více zpříjemní nákupy na naší prodejně EquiZoo v Čestlicích. Víme, že čas je drahý, a proto Vás nebudeme zdržovat vyplňováním žádných formulářů, nebudeme po Vás požadovat žádná osobní data a podmiňovat účast ve věrnostním programu složitými podmínkami.

Členství v programu je jednoduché a rychlé.

Věrnostní karta EquiZoo

Základem je věrnostní karta EquiZoo, kterou získáte při nákupu v hodnotě 500 Kč a více. Na tuto kartu budete následně sbírat samolepky se symbolem našeho erbu EquiZoo. Nálepky budete získávat při Vašich nákupech, za každých utracených 500 Kč získáte jednu samolepku (za nákup 1000 Kč a více dvě samolepky, za 1500 Kč a více tři samolepky atd.).

Nálepky si budete nalepovat na kartu a jakmile zaplníte všech deset políček (tj. deset nálepek), můžete kartu uplatnit na další nákup, díky čemuž získáte slevu 20 %. Kartu můžete také věnovat někomu blízkému jako dárek

Pravidla věrnostního programu EquiZoo
  1. Organizátor
   Organizátorem je společnost EquiZoo a.s.
  2. Doba trvání věrnostního programu
   Věrnostní program EquiZoo trvá od 1. června 2021, a to do odvolání.
  3. Účast ve věrnostním programu EquiZoo
   Zúčastnit se mohou všichni zákazníci prodejny EquiZoo. Podmínkou účasti je získání EquiZoo karty. Účast v programu není právně vymahatelná. Vstupem do programu se účastníci zavazují dodržovat pravidla programu.
  4. Pravidla věrnostního programu EquiZoo
   Základem je věrnostní karta EquiZoo, kterou lze získat po nákupu v hodnotě 500 Kč a více.
   Zákazník se stává účastníkem věrnostního programu po získání věrnostní karty EquiZoo.
   Za každých utracených 500 Kč získá zákazník samolepku s erbem EquiZoo, kterou si může nalepit na svoji věrnostní kartu.
   Nálepky není možné získat zpětně. Nálepky není možné získat za nákup, při kterém je už uplatňována sleva za plnou EquiZoo kartu.
   Po nalepení 10 nálepek na kartu EquiZoo je možné tuto kartu uplatnit při dalším nákupu. Kartu nelze uplatnit na nákup, během kterého byla získána poslední nálepka potřebná k zaplnění karty.
   Uplatnit kartu je možné pouze za předpokladu, že je zcela zaplněná (tj. má vylepeno všech 10 nálepek). Zákazník je povinen informovat obsluhu pokladny o svém záměru uplatnit kartu na probíhající nákup. Kartu nelze uplatnit zpětně za již proběhlý a ukončený nákup. Při uplatnění karty odevzdá zákazník tuto kartu obsluze pokladny.
   Slevy nelze sčítat, na jeden nákup též není možné uplatnit více karet. Sleva z věrnostního programu se nevztahuje na již zlevněné zboží.
  5. Práva a povinnosti organizátora
   Organizátor věrnostního programu si vyhrazuje právo akci přerušit, ukončit či upravit pravidla, a to bez udání důvodu. Organizátor neodpovídá za ztrátu, zneužití nebo odcizení věrnostní karty či nálepek. Vymáhání členství ve věrnostním programu nebo získání slevy není vymahatelné soudní cestou.
  6. Informace
   V případě dotazů Vám jsou k dispozici zaměstnanci prodejny EquiZoo, OC Spektrum, Čestlice.
   Kontaktovat nás též můžete na e-mailové adrese info@equizoo.cz.

Přijďte k nám, budeme se na Vás těšit.

Tým EquiZoo

Consecte libero id faucibus nisl tincidu. Magna etiam tempor orci lobor faculs lorem ipsum.

Instagram feed