Image Alt

Poradenství

Poradenství

Členové našeho týmu EquiZoo jsou pravidelně školeni, přičemž každý má i vlastní zkušenosti s chovem určitých zvířat. V případě, že si nejste něčím jistí nebo potřebujete poradit, ať už s výběrem krmiva nebo s chovem zvířete, nebojte se na naše kolegyně a kolegy obrátit. Rádi Vám poradí, popř. zavolají kolegyni/kolegu, který danému zvířeti rozumí nejlépe a bude se Vám plně věnovat tak, abyste dostali všechny potřebné informace.

Naším cílem je poradit Vám tak, abyste byli spokojení a s důvěrou se na nás obrátili i v budoucnu.

Nejsme motivováni tak, abychom prodávali určité krmivo nebo se snažili Vám doporučit produkty, které ani nechcete. Naším cílem je poradit Vám tak, abyste byli spokojení a s důvěrou se na nás obrátili i v budoucnu. Doporučíme Vám pouze produkty, které považujeme za vhodné, popř. Vám nabídneme doplňkové produkty s tím, že Vám mohou usnadnit práci a chov, zlepšit životní podmínky chovaného zvířete či jeho zdravotní stav apod. Záleží však na informacích, které nám poskytnete, protože jenom při dobré znalosti potřeb Vašich a Vašeho zvířete můžeme doporučit to nejvhodnější zboží. Konečný výběr je však vždy na Vás.

Nemáte cestu na prodejnu, a přesto byste potřebovali s něčím poradit? Můžete nás kontaktovat i e-mailem nebo na Facebooku, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme. Vezměte však prosím v potaz, že v případě problémů s chovem některého zvířete není vždy možné přesně určit příčinu, když nevidíme problém „naživo“. V některých případech stačí fotografie nebo popis problému či projevů, v některých případech může být příčin více a je potřeba vyloučit jednu po druhé. V případě vážnějších zdravotních potíží Vašich mazlíčků důrazně doporučujeme neotálet a obrátit se co nejdříve na Vašeho veterinárního lékaře.

Přijďte k nám, budeme se na Vás těšit.

Tým EquiZoo

Consecte libero id faucibus nisl tincidu. Magna etiam tempor orci lobor faculs lorem ipsum.

Instagram feed