LAIVEN Probiotika Fauna 1l

Značka: ostatní
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 12610201
279 Kč
LAIVEN Probiotika Fauna 1l
Značka: ostatní
LAIVEN Probiotika Fauna 1l
Novinka

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

LAIVEN Probiotika Fauna 1l

Probiotika LAIVEN Fauna představují efektivní a zároveň ekologickou cestu, jak zvýšit produktivitu živočišné výroby a zlepšit celkové zdraví, vitalitu a spokojenost chovných zvířat. Prospěšné neboli probiotické mikroorganismy zlepšují zdraví, odolnost a trávení. A to především díky tomu, že příznivě působí na složení celé střevní mikroflóry a přispívají k rovnovážnému stavu slizniční, a tudíž i celkové imunity.

Probiotika LAIVEN Fauna jsou vhodná pro skot, drůbež, prasata i koně.

S čím probiotika LAIVEN Fauna pomáhají:

Posilují zdraví:

Dobré a harmonické složení střevní mikroflóry přímo působí na vitalitu, zdraví, kondici i celkovou spokojenost zvířat.

Zlepšují výživu:

Probiotika rozkládají těžce stravitelné složky krmiva v tenkém střevě do formy využitelné zvířaty a pomáhají tělu zbavit se balastních látek.

Potlačují patogeny:

Probiotika patogenům berou „krmení“ a produkují kyselinu mléčnou, čímž snižují střevní pH a potlačují patogenní bakterie.
Zlepšují imunitu

Zlepšují stav střev, která rozhodují o kvalitě imunitního systému. Zdravý mikrobiom podporuje tvorbu bílých krvinek, bojovníků proti všem patogenům.

Urychlují rekonvalescenci:

Po podávání antibiotik, kdy je trávicí systém náchylný k útoku patogenů, osídlují probiotika LAIVEN Fauna střeva „hodnými“ bakteriemi a tím urychlují rekonvalescenci zvířat.
Zvyšují konverzi krmiva

Probiotika pomáhají rozkládat nestravitelné a nevstřebané složky krmiva v tenkém střevě zvířat a tím zvyšují využitelnost živin. Díky jejich lepšímu zpracovávání v organismu je možné dosáhnout stejného efektu z menší krmné dávky.

Zlepšují trávení:

Probiotika Fauna zlepšují složení střevní mikroflóry, prokrvení i pohyb střev a některé složky krmiva jsou díky nim stravitelnější. Zvířata tak lépe využijí veškeré živiny a méně trpí průjmy, zácpou a plynatostí.
Zvyšují produktivitu chovu

Díky lepšímu zužitkování živin, pevnějšímu zdraví a větší psychické pohodě zvířat stoupají denní přírůstky váhy, snůška vajec, dojivost i výsledná kvalita živočišných produktů.

Přírodní mikroorganismy:

Mikrobiální přípravek (probiotika) LAIVEN Fauna je vyvážený a kmenově pestrý komplex laktobacilů v živném roztoku. Jedná se o 100% přírodní produkt schválený pro ekologické zemědělství společností Biokont.

Naše probiotické kmeny:

Lactobacillus casei
Lactobacillus paracasei subsp. tolerans
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus plantarum
Lactococcus lactis
Snadné užívání


Přípravek je třeba skladovat v chladu, při teplotě 2-8°

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva, krmné doplňky a soli
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: