Sortiment

V naší nabídce naleznete širokou škálu kvalitních produktů pro domácí mazlíčky, pro koně a jezdce. Máme krmiva a chovatelské potřeby pro pejsky, kočky, králíčky a hlodavce, ptáky, terarijní zvířata i rybičky. Dále u nás najdete krmiva, pamlsky a potravinové doplňky pro koně, potřeby pro koně a jezdce, oblečení pro jezdce.

"Věříme, že Vás naše nabídka osloví a najdete u nás vše pro své mazlíčky."

Majitelé koní u nás najdou kvalitní oblečení značek Covalliero, Horze, Vertigo a skvělé funkční oblečení Litex. Pro své koňské parťáky pak u nás můžete nakoupit krmiva značek Spillers, Eggersmann, Fitmin a Premin. Zajímavými produkty jsou pak i potravinové doplňky značek TopVet, Dromy, Stiefel, Fitmin nebo Premin. Dominantní značkou v jezdeckých potřebách je též značka Kerbl. Kosmetiku u nás zastupují značky Farnam, Mane ´n Tail, Schopf, Stiefel, Absorbine a další.

Pejskaři jistě ocení velký výběr granulovaných krmiv, ze kterých si můžete vybrat takové krmivo, které Vašemu pejskovi bude vyhovovat nejvíce. Ať už preferujete krmiva s vysokým podílem masa a bez obilovin, nebo vyvážená krmiva s přiměřeným podílem všech surovin včetně obilovin, jistě si vyberete z velké nabídky značek N&D, Yoggies, Marp, Acana, Fitmin, Natural Trainer, Applaws, Calibra, First Mate, Sam´s Field, Taste of the Wild, Carnilove, Natural Greatness nebo Brit řady Fresh, Care či Premium by Nature. Některé značky nabízí jak bezobilná krmiva, tak i krmiva s nižším podílem obilovin, obvykle rýže.

V segmentu mokrých krmiv (konzervy, kapsičky, paštiky, kalíšky aj.) naleznete jak produkty výše zmíněných značek, tak i výběr dalších, např. Hundebar, Barking Heads, Rinti, Piper, Nuevo, Dog´s Love, Dr. Clauder´s, Meatlove, Wildes Land, Shiny Dog aj.

Pro BARFaře máme nabídku Mixáno – zcela syrová nebo lehce v páře dušená krmiva.

V kategorii potravinových doplňků naleznete produkty zn. TopVet, Yoggies, Dolfos, Fitmin, Marp a řady dalších.

 

Pro kočičky máme nabídku obzvláště bohatou. Kočičí jazýčky jsou velmi mlsné a není snadné je uspokojit. Naše nabídka suchých (granulovaných) i mokrých krmiv obsahuje nejen oblíbené stálice N&D, Fitmin, Acana, Marp, Applaws, Royal Canin, Carnilove, ale i řadu dalších, velmi kvalitních produktů. Výborné jsou například konzervy Venandi Animal, Catz finefood, MjAMjAM, Almo Nature, Shiny Cat, Wildes Land, Feline Porta 21, Miamor a další. Ať už Vaše kočička preferuje masíčko v želé, nebo dává přednost chutnému vývaru, u nás pro ni najdete to nejlepší.

Pro majitele koček je taktéž velmi důležitý výběr steliv do kočičích toalet. I zde každé kočce vyhovuje něco jiného, a proto máme v nabídce steliva z různých materiálů – silikagelové krystalky, bentonitová steliva s aroma i bez, dřevité peletky Cat´s Best nebo přírodní stelivo z tofu.

 

Pro králíčky, morčátka a drobné hlodavce máme pestrou nabídku kompletních i doplňkových krmiv. Mezi špičku v kategorii kompletních krmiv u nás patří zejména Versele Laga Complete a JR Farm Grainless Complete, dále máme Nutrin řady Complete a Nature, Supreme Science Selective, Cunipic a Berkel Futter. Bohatá je i nabídka doplňkových krmiv a pamlsků, kde dominují zejména produkty JR Farm. Voňavé bylinkové směsi, mrkvové sušenky, tyčinky, sušená petrželka nebo pampelišky a mnohem, mnohem více. Některé pamlsky jsou kombinované s hračkami, takže zvířátko si nejen pochutná, ale na nějakou dobu se i pěkně zabaví. Krmiva jsou doplněna velmi širokou nabídkou sena. Máme samostatné seno, ale i seno s doplňkem různých bylinek či zeleniny – s kopřivou, s mátou, s květy, se sušenou mrkví a řadu dalších.

Pro exotické ptactvo máme krmiva Versele Laga, především v řadě Loro Parque. Další značkou je opět oblíbená JR Farm, která zahrnuje nejen kompletní krmiva, ale podobně jako u hlodavců i řadu pamlsků a doplňkových krmiv. Velmi zajímavé jsou celé klásky různých travin a obilovin, které potěší nejen andulky, ale i větší papoušky. Pro chovatele, kteří si rádi mixují krmné směsi sami, máme i balení monokomponentních surovin – proso, lesknice, niger, slunečnice a další. Nabídku doplňuje i výběr vaječných směsí.

V akvaristice máme zastoupenou především značku Sera a Hikari. Co se týká akvarijní chemie – přípravků na úpravu vody, hnojiv atd., doplňují ji zejména značky Rataj a Seachem. Sortiment doplňuje akvarijní technika, dekorace, písky a samozřejmě i akvária různých velikostí.

V teraristice má velké zastoupení značka Arcadia, která vyniká kvalitou svých výrobků, a to jak v případě osvětlení, tak i v případě terarijních krmiv. Následuje ji značka Lucky Reptile a v menší míře i značka ZooMed. Nabídka je doplněna o terarijní substráty, techniku, dekorace a taktéž i o terária a flexária.

Kromě těchto základních potřeb u nás samozřejmě naleznete i další chovatelské potřeby jako obojky, vodítka, misky, pelíšky, hračky všeho druhu a v neposlední řadě i antiparazitika.

Věříme, že Vás naše nabídka osloví a najdete u nás vše pro své mazlíčky. Pokud byste však i přesto měli zájem o produkt, který nemáme stavem na prodejně, neváhejte se na nás obrátit. Domluvíme se a zjistíme, zda je v našich silách požadovaný produkt objednat, jaká by byla doba dodání a cena.

Potřebujete pro svého pejska či kočičku speciální veterinární dietu? Dejte nám vědět a pokud ji budeme moci objednat, můžeme mít pro Vás připravené balení vždy v domluvených intervalech, abyste příště nemuseli čekat na objednání.

Přijďte k nám, budeme se na Vás těšit.