Kariéra v EquiZoo

Hledáte práci a rádi byste pracovali tam, kde se budete cítit dobře a kde Vás to bude bavit? Máte rádi zvířata, jste pracovití a zodpovědní? Potom čtěte dále.

Co nabízíme?

Práci v příjemném prostředí moderní prodejny chovatelských a jezdeckých potřeb. Přijďte se sami přesvědčit a prohlédnout si naši prodejnu, abyste věděli, kde byste pracovali a jestli se u nás budete cítit dobře.

 Zaměstnanecké nákupy za výhodné ceny. Abyste mohli své zvířátko rozmazlovat ještě více.

 Nemusíte nabízet konkrétní či privátní značky – zakládáme si na širokém a kvalitním výběru produktů, můžete tedy vždy doporučit to, co bude nejlepší pro daného zákazníka.

 Směnnost krátký/dlouhý týden. V krátkém týdnu budete mít pět dní volno, v dlouhém týdnu dva dny volno.

 Zkušební lhůtu na tři měsíce a poté v případě oboustranné spokojenosti pracovní poměr na dobu neurčitou.

 Strategicky výhodnou pozici prodejny vedle Ovocného Světozoru – to abyste příjemný pracovní den mohli zakončit sladkou tečkou.

Co požadujeme?

Není toho málo, ale je to potřeba k tomu, aby se nám všem stále dobře pracovalo a aby i naši zákazníci byli spokojení.

 V první řadě byste měli mít dobré znalosti (a nejlépe osobní zkušenosti) s chovem koní a jezdectvím. To je nezbytné k tomu, abyste se dobře orientovali v sortimentu a mohli kvalitně poradit. Pokud budete mít i znalosti/zkušenosti s chovem nějakého dalšího zvířete, např. pejska či kočičky, bude to výhoda. Když ne, budete potřebovat alespoň ochotu se dále vzdělávat a učit se novým věcem – rádi Vás zaučíme a nablízku bude vždy zkušenější kolegyně/kolega, na které se budete moci obrátit.

 Máme rádi přátelskou, pohodovou a uvolněnou atmosféru. Ale když je hodně práce, je potřeba zabrat. Někdy je to docela fofr a pytel granulí taky váží víc, než na kolik vypadá. Proto se tomu říká práce, a ne procházka po pláži u moře při zapadajícím sluníčku . 

 Příjemné vystupování a orientaci na zákazníka. Jsme prodejna a naším cílem je prodej. Tak to prostě je. Neznamená to však prodat vše a za co nejvíce, ale důležité je nebát se aktivně oslovit zákazníka a v případě jeho zájmu mu co nejlépe poradit či doporučit vhodný produkt. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá.

 Lásku ke zvířatům. Než najdou nový domov, kde budou milována a rozmazlována, je potřeba se o ně postarat a zajistit jim vhodné prostředí, kde se budou cítit dobře. Ať už jde o králíčka nebo akvarijní rybičku.

 

AKTUÁLNĚ

leden 2024

Aktuálně máme všechny pozice obsazené.

 

Přijďte se sami podívat, rádi Vás u nás přivítáme.