Kariéra v EquiZoo

Hledáte práci a rádi byste pracovali tam, kde se budete cítit dobře a kde Vás to bude bavit? Máte rádi zvířata, jste pracovití a zodpovědní? Potom čtěte dále.

Co nabízíme?

Práci v příjemném prostředí moderní prodejny chovatelských a jezdeckých potřeb. Přijďte se sami přesvědčit a prohlédnout si naši prodejnu, abyste věděli, kde byste pracovali a jestli se u nás budete cítit dobře.

 Nadstandardní mzdu v oboru, kterou budete mít vždy včas a v plné výši – nic nestrháváme. Když se nám bude dařit, přidají se ke mzdě ještě odměny jako bonus.

 Zaměstnanecké nákupy za výhodné ceny. Abyste mohli své zvířátko rozmazlovat ještě více.

 Nemusíte nabízet konkrétní či privátní značky – zakládáme si na širokém a kvalitním výběru produktů, můžete tedy vždy doporučit to, co bude nejlepší pro daného zákazníka.

 Směnnost krátký/dlouhý týden. V krátkém týdnu budete mít pět dní volno, v dlouhém týdnu dva dny volno.

 Zkušební lhůtu na tři měsíce a poté v případě oboustranné spokojenosti pracovní poměr na dobu neurčitou.

 Strategicky výhodnou pozici prodejny vedle Ovocného Světozoru – to abyste příjemný pracovní den mohli zakončit sladkou tečkou.

Co požadujeme?

Není toho málo, ale je to potřeba k tomu, aby se nám všem stále dobře pracovalo a aby i naši zákazníci byli spokojení.

 V první řadě byste měli mít dobré znalosti (a nejlépe osobní zkušenosti) s chovem koní a jezdectvím. To je nezbytné k tomu, abyste se dobře orientovali v sortimentu a mohli kvalitně poradit. Pokud budete mít i znalosti/zkušenosti s chovem nějakého dalšího zvířete, např. pejska či kočičky, bude to výhoda. Když ne, budete potřebovat alespoň ochotu se dále vzdělávat a učit se novým věcem – rádi Vás zaučíme a nablízku bude vždy zkušenější kolegyně/kolega, na které se budete moci obrátit.

 Máme rádi přátelskou, pohodovou a uvolněnou atmosféru. Ale když je hodně práce, je potřeba zabrat. Někdy je to docela fofr a pytel granulí taky váží víc, než na kolik vypadá. Proto se tomu říká práce, a ne procházka po pláži u moře při zapadajícím sluníčku . 

 Příjemné vystupování a orientaci na zákazníka. Jsme prodejna a naším cílem je prodej. Tak to prostě je. Neznamená to však prodat vše a za co nejvíce, ale důležité je nebát se aktivně oslovit zákazníka a v případě jeho zájmu mu co nejlépe poradit či doporučit vhodný produkt. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá.

 Lásku ke zvířatům. Než najdou nový domov, kde budou milována a rozmazlována, je potřeba se o ně postarat a zajistit jim vhodné prostředí, kde se budou cítit dobře. Ať už jde o králíčka nebo akvarijní rybičku.

 

Jestli Vás to zaujalo a chcete se dozvědět víc, přijďte k nám na prodejnu nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese info@equizoo.cz. Rádi Vám Vaše otázky zodpovíme. V případě zájmu oceníme i motivační dopis společně s Vaším životopisem, který můžete zaslat na výše zmíněnou e-mailovou adresu. 

Přijďte se sami podívat, rádi Vás u nás přivítáme.