Krmivo Happiness

Krmivo Happiness pro pejsky i kočičky

 

V tomto článku bychom Vám rádi představili českou značku krmiva Happiness, kterou najdete u nás v obchodě a se kterou máme výborné zkušenosti, co se chutnosti a kvality týče. Přestože se jedná o českou značku, krmivo se vyrábí za nejpřísnějších podmínek v moderní britské továrně a z těch nejlepších surovin. Krmivo je tak doslova vymazlené :) 

Happiness je granulované krmivo pro psy i pro kočky. Pro pejsky ho máme dostupné ve třech různých řadách:

  • Superfood
  • Grain Free
  • Goodness Grains

A čím se tyto řady liší? Řada Superfood je nabušená čerstvými surovinami, které jsou jen jemně a pomalu povařené, aby si zachovaly co nejvíce živin. Dále podle věku pejska a konkrétní příchutě obsahuje např. látky podporující zdraví kloubních chrupavek, prebiotika pro zdravé trávení a především skvělou směs Superfood, což je mix vždy pěti různých přísad, které krmivu dodávají ještě další cenné živiny. Opět podle receptury to mohou být: kopr, špenát, fenykl, chřest, rajče, máta, granátové jablko, moruše, brokolice, bazalka, ostružina, kurkuma, lněné semínko, jablko, zázvor, kapusta, artyčok, borůvky, pastiňák, červená řepa, pomeranč, dýně, kopřiva, cuketa, papája, petržel). Kromě extra živin dodávají tyto směsi i lepší a atraktivnější chuť. Receptury jsou bezobilné.

Druhá řada je Grain free a jak už z názvu vyplývá, jedná se o receptury, které neobsahují obiloviny. K výrobě jsou opět použity ty nejkvalitnější čerstvé suroviny, v krmivu nenajdete žádná umělá barviva ani konzervanty. Naopak obsahuje prebiotika, aby podpořilo zdravé trávení. Pokud je vás pejsek citlivější na obiloviny a hledáte alternativu, pak je tato řada stvořená přímo pro něj. Vysoký obsah živočišných bílkovin dodá pejskovi to nejdůležitější, co správný masožravec potřebuje. Ale protože jenom bílkoviny nestačí, najdete tam v menším množství i jiné potřebné a užitečné suroviny, které recepturu obohatí a zkompletují. Vašemu pejskovi pak nebude chybět už vůbec nic.

Poslední řada Goodness Grains už obsahuje i menší množství obilovin. Je však stejně jako předchozí vyrobená z prvotřídních surovin, čerstvého masa a kvalitních obilovin, které jsou však hypoalergenní. Pšenici v něm rozhodně nenajdete. Místo toho obsahuje krmivo například rýži (hnědou i bílou) nebo ječmen. Pro koho je toto krmivo nejvhodnější? Pro pejsky, kteří potřebují zasytit - obiloviny mají vysoký obsah vlákniny, což mj. podporuje peristaltiku střev. Zároveň, pokud váš pejsek je spíše gaučový povaleč a moc se nepředře, je lepší zvolit toto krmivo, které obsahuje více vlákniny, ale neobsahuje příliš vysoký obsah bílkovin - jejich vysoké množství by pro ledviny pejska mohlo znamenat zátěž. Receptury jsou monoproteinové a tak si můžete být jisti, že zdrojem živočišných bílkovin je pouze jedna surovina.

 

"Česká značka, kvalitní suroviny."

 

Co považujeme za výhody tohoto krmiva?

Perfektní chutnost

  • drtivé většině pejsků, kteří toto krmivo zkusili, opravdu chutná. A to nejen první den, první týden, ale i dlouhodobě. Při správném skladování, kdy zůstává zachovaná chuť i vůně, je toto krmivo pro pejska atraktivní po celou dobu.

Kvalita surovin a zpracování

  • pro výrobu jsou použity čerstvé suroviny. Kvůli zpracování a zajištění zdravotní nezávadnosti musí být povařeny, ale celý proces probíhá co nejšetrněji a pomalu, aby co nejvíce živin zůstalo zachováno v původním stavu
  • kromě kvalitního masa najdete v krmivu i přídavné suroviny a mixy, které ho ještě vylepší - kloubní výživu, prebiotika, superpotraviny

Žádné zbytkové odřezky. Prostě kvalitní a čerstvé maso. Bez kompromisů.

 

Výběr příchutí a velikosti granulek

  • máte malého pejska, který si s většími granulkami neporadí? Nevadí, můžete si vybrat variantu pro malé pejsky, kde je velikost granulek uzpůsobená jejich malým tlamičkám. Pro velké pejsky jsou zase granule větší, aby si museli pořádně zachroupat. Samozřejmostí je dostupnost různě velkých balení.
  • na výběr máme širokou řadu příchutí, z nichž některé jsou opravdu výjimečné. Oblíbené jsou klasiky - jehně nebo krocan, ale hned v patách jim šlape hovězí Angus, vepřové nebo tuňák a losos. Příchutě můžete i míchat, protože receptura v dané řadě zůstává velmi podobná a mění se především zdroj masa. Nemusíte se tak bát, že by měl pejsek ze změny průjem a zároveň můžete jeho chuťovým a především čichovým buňkám dopřát nový zážitek.

 

Jako doplněk máme ke krmivu i fantastické pamlsky - ty jsou rozděleny podle své funkce. Každý totiž podporuje jinou část organismu vašeho pejska nebo kočičky. Máme pamlsky pro podporu imunity, pro kvalitní zažívání, na přírodní zklidnění, k péči o zuby a ústní dutinu nebo k péči o kůži a srst. Kromě toho máme i masové pamlsky z rybičky nebo drůbeže.

 

A co máme pro kočičky? Pro ně máme připravené dvě řady:

  • Connoisseur
  • Grain free

Řada Connoisseur obsahuje vysoké množství živočišných bílkovin a dalších kvalitních surovin, které dohromady tvoří neodolatelnou chuť a vůni kvalitních granulek, po kterých skočí každá kočičí šelmička. Představte si třeba libového krocana a kuře (70 %) ve vynikající játrové omáčce, s přídavkem prebiotik FOS a MOS a brusinek pro podporu močových cest.

 

Řada Grain free je bezobilná řada granulek s vysokým obsahem kvalitního masa a dalších čerstvých surovin podle druhu receptury. 

Všechny granulky máme v různě velkých baleních, můžete začít s malým balením, abyste vyzkoušeli, jak to bude vašemu malému predátorovi chutnat a až si budete jistí, že už nic jiného nechce, můžete koupit balení velké, které se vyplatí.

Pokud máte naši věrnostní kartičku, při nasbírání 10 samolepek ji můžete uplatnit na 20% slevu i na všechny krmiva Happiness. Krmivo se tak vyplatí ještě více!

 

 Přijďte k nám, budeme se na Vás těšit.