Poradenství

Členové našeho týmu EquiZoo jsou pravidelně školeni, přičemž každý má i vlastní zkušenosti s chovem určitých zvířat. V případě, že si nejste něčím jistí nebo potřebujete poradit, ať už s výběrem krmiva nebo s chovem zvířete, nebojte se na naše kolegyně a kolegy obrátit. Rádi Vám poradí, popř. zavolají kolegyni/kolegu, který danému zvířeti rozumí nejlépe a bude se Vám plně věnovat tak, abyste dostali všechny potřebné informace.

Nejsme motivováni tak, abychom prodávali určité krmivo nebo se snažili Vám doporučit produkty, které ani nechcete. Naším cílem je poradit Vám tak, abyste byli spokojení a s důvěrou se na nás obrátili i v budoucnu. Doporučíme Vám pouze produkty, které považujeme za vhodné, popř. Vám nabídneme doplňkové produkty s tím, že Vám mohou usnadnit práci a chov, zlepšit životní podmínky chovaného zvířete či jeho zdravotní stav apod. Záleží však na informacích, které nám poskytnete, protože jenom při dobré znalosti potřeb Vašich a Vašeho zvířete můžeme doporučit to nejvhodnější zboží. Konečný výběr je však vždy na Vás.

Nemáte cestu na prodejnu, a přesto byste potřebovali s něčím poradit? Můžete nás kontaktovat i e-mailem nebo na Facebooku, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme. Vezměte však prosím v potaz, že v případě problémů s chovem některého zvířete není vždy možné přesně určit příčinu, když nevidíme problém „naživo“. V některých případech stačí fotografie nebo popis problému či projevů, v některých případech může být příčin více a je potřeba vyloučit jednu po druhé. V případě vážnějších zdravotních potíží Vašich mazlíčků důrazně doporučujeme neotálet a obrátit se co nejdříve na Vašeho veterinárního lékaře.

Přijďte k nám, budeme se na Vás těšit.