Beris Stihlo nelomené Konnex

Značka: Beris
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001625 18001627 18001624 18001626 Zvolte variantu
1 549 Kč
Beris Stihlo nelomené Konnex
Značka: Beris
Beris Stihlo nelomené Konnex
Tip

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Stihlo nelomené Konnex HARD 130mm

Udidlo KONNEX v sobě spojuje efekt porézního udítka a pozitivní vlastnosti motýlkového udítka. Profil udítka beris KONNEX je štíhlejší, velmi pohodlně se umisťuje v tlamě koně a poskytuje více prostoru. Je vhodné pro koně s malým prostorem v tlamě, např. koně plnokrevného typu nebo starší koně (kvůli změnám chrupu), koně s větším jazykem a zejména koně, kteří nesnesou příliš velký tlak na části jazyka. Volný kroužek znamená větší pohyblivost udidla v tlamě. Kroužek probíhá v měděných objímkách velmi rovnoměrně a díky lepší odolnosti výrazně prodlužuje životnost udidla.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po komplikovanou lícnici: každá kovová část je ručně tvarována, svařována a leštěna k dokonalosti.
Inovativní design udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje jemnou komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udítka beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je mimořádně hladký a v tlamě snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Udidla beris si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Skutečné řemeslné zpracování Made in Germany.

Specifikace:

  • výška jazykového otvoru 30 mm
  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: hard

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: