Beris Stihlo nelomené Konnex užší udítko

Značka: Beris
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001630 18001633 18001628 18001631 18001629 18001632 Zvolte variantu
1 549 Kč
Beris Stihlo nelomené Konnex užší udítko
Značka: Beris

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Stihlo nelomené Konnex užší udítko SOFT 130mm

Udidlo Konnex v užším provedení udítka v souladu s požadavky sportovních poníků a plnokrevníků. S tloušťkou pouhých 15 mm je tenké udítko Konnex přesně to pravé pro pysky poníků.
Tenké udítko Konnex se doporučuje také jako drezurní udidlo pro koně a poníky, kteří nemohou použít silnější udidlo ve dvojité uzdečce s udidlem.
Udidla pro poníky se dodávají s odpovídajícím způsobem zmenšenými bočními díly.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční části: každá kovová část je ručně tvarována, svařována a leštěna k dokonalosti.
Inovativní design udítka navíc zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje jemnou komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udítka beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která nemá v oblasti plastových udidel dosud obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Udidla beris si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Originální řemeslné zpracování Made in Germany.

Specifikace:

  • výška jazykového otvoru: 30 mm
  • tloušťka udítka: 15 mm
  • tvrdost: soft

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: