Beris Stihlo dvakrát lomené MEDIUM

Značka: Beris
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001637 18001638 18001639 Zvolte variantu
2 099 Kč
Beris Stihlo dvakrát lomené MEDIUM
Značka: Beris
Beris Stihlo dvakrát lomené MEDIUM
Tip

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Stihlo dvakrát lomené MEDIUM 145mm

Forma a funkce se setkávají s designem!
Plastové udidlo s jednoduchým a dvojitým kloubem je obzvláště štíhlé - široká kontaktní plocha a nízká výška zajišťují větší pohodlí v ústech menších koní.
Povrch plastu je velmi hladký a dobře klouže v tlamě, i když koně produkují málo slin.
Udítko leží na jazyku a rtech svou širokou kontaktní plochou a jemně přechází do hladce modelovaného a otočeného, přiléhavého olivového tvaru. Skřípnutí pysků je nemožné.
Kloub a také středový díl je zpracován velmi jemně a při nasazování je pak přizpůsoben minimální výšce udítka. Měděné objímky vsazené do bočních olivek umožňují téměř bez odporu hladký posuv kroužků udidla.
Oba typy, ať už jednoduché, nebo kloubové, jsou precizně zpracovány s nejvyšší mírou zručnosti a zaujmou jemně modelovanými přechody.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro firmu beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční části: každá kovová část je ručně tvarována, svařována a leštěna k dokonalosti.
Inovativní design udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje jemnou komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udítka beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je mimořádně hladký a v ústech snadno kloužou, i když koně v ústech neprodukují mnoho slin. Udidla beris si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a ochotně přijímají udidlo. Originální řemeslné zpracování Made in Germany.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: medium

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: