Beris Sněhulák nelomený ULTRA SOFT

Značka: Beris
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001681 18001680 Zvolte variantu
3 499 Kč
Beris Sněhulák nelomený ULTRA SOFT
Značka: Beris
Beris Sněhulák nelomený ULTRA SOFT
Tip

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Sněhulák nelomený ULTRA SOFT 130mm

Beris PRIME nastavuje nové standardy v komunikaci mezi koněm a jezdcem. Díky anatomickému tvaru extrémně měkkého udítka je tlak rovnoměrně rozložen. Integrované oválné chrániče skusu s pečlivě navrženým přechodem do středového dílu zabraňují skřípnutí pysků koně a poskytují skusu dodatečnou, obzvláště dobrou boční oporu. Tvar a hmotnost kroužků zajišťují velmi klidnou, neutrální polohu v tlamě koně. Díky této vlastnosti je udidlo velmi vhodné pro mladé a nezkušené koně. Velký kroužek usnadňuje dobré a klidné používání otěží.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční díly: každý kovový kus je ručně tvarován, svařován a leštěn k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udidla beris jsou vyrobeny z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Naše udidla si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Opravdové řemeslné zpracování. Vyrobeno v Německu.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: ultra soft

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: