Beris Sněhulák nelomený Comfort

Značka: Beris
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001658 18001661 18001657 18001660 18001656 18001659 Zvolte variantu
3 099 Kč
Beris Sněhulák nelomený Comfort
Značka: Beris
Beris Sněhulák nelomený Comfort
Tip

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Sněhulák nelomený Comfort SOFT 140mm

Toto anatomicky tvarované udidlo lehce a rovnoměrně sedí na jazyku a poskytuje více prostoru a volnosti pohybu. Při přebírání otěží je na jazyk vyvíjen rovnoměrný tlak. Jazyk není bočně stlačován. Použití chráničů zabraňuje skřípnutí pysků. Díky svému mírně zakřivenému tvaru leží udítko v tlamě koně velmi klidně. Udidla s mírně zakřiveným udítkem jsou považována za obzvláště šetrná k ústní dutině. Tato vlastnost v kombinaci s plastem beris umožňuje koni a jezdci jemnější a snazší komunikaci. Udidlo Comfort je vhodné zejména pro mladé a citlivé koně. Tříkroužkové udidlo kombinuje účinnou boční restrikci, pákový a tažný účinek v jednom. Stupeň účinku se volí pomocí různých možností zapínání otěží. Při zapnutí na spodní kroužek působí přebírání otěží jako krátká páka. Tříkroužkové udidlo se často používá ke zkoušení reakce koně na pákový efekt.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční díly: každý kus kovových dílů je ručně tvarován, svařován a leštěn k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udítka beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Naše udidla si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Opravdové řemeslné zpracování. Vyrobeno v Německu.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: soft

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: