Beris Sněhulák nelomený Butterfly SOFT

Značka: Beris
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001663 18001662 Zvolte variantu
3 099 Kč
Beris Sněhulák nelomený Butterfly SOFT
Značka: Beris

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Sněhulák nelomený Butterfly SOFT 140mm

Motýlkový tvar udítka je absolutní novinkou v oblasti udítek. Anatomicky správný tvar v kombinaci s širší plochou v oblasti jazyka vytváří optimální prostor pro tento citlivý sval s možností velmi jemného účinku. Koně dávají najevo, že se cítí v pohodě, zvýšeným žvýkáním a větším přijetím udidla. Pokud je zapotřebí silnějšího účinku na tlamu koně, lze úhel udítka v tlamě měnit pomocí postranního dílu, který funguje jako páka. Zvýšeným tlakem na konkrétní body lze dosáhnout požadované komunikace. Po snížení tlaku se motýlkové udítko vrátí do pohodlné polohy. Volný kroužek znamená větší pohyblivost udítka v tlamě.  Kroužek se ve svých měděných objímkách rozbíhá velmi rovnoměrně a lepší odolnost podstatně zvyšuje životnost udidla.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční díly: každá kovová část je ručně tvarována, svařována a leštěna k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje jemnou komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udidla beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Naše udidla si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Opravdové řemeslné zpracování. Vyrobeno v Německu.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: soft

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: