Beris Sněhulák jednou lomený MEDIUM

Značka: Beris
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001674 18001675 18001676 Zvolte variantu
3 299 Kč
Beris Sněhulák jednou lomený MEDIUM
Značka: Beris

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Sněhulák jednou lomený MEDIUM 145mm

Toto jednou nebo dvakrát lomené udidlo typu sněhulák má obzvláště štíhlé rozměry - široké kontaktní plochy a nízká výška zajišťují větší pohodlí i v menších koňských tlamách. Povrch plastu je velmi hladký a dobře klouže v tlamě i u koní, kteří produkují málo slin. Udítko se díky široké kontaktní ploše položí na jazyk a rty a svým hladkým profilem jemně přechází do otočeného, přiléhavého, olivového tvaru. Klouby a střední díl jsou jemně opracované a sestavené tak, aby odpovídaly nízké výšce udítka. Zaručujeme, že kroužky hladce kloužou díky zabudovaným měděným objímkám.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po komplikované boční díly: každá kovová část je ručně tvarována, svařována a leštěna k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje jemnou komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udítka beris jsou vyrobeny z potravinářsky nezávadného plastu, zpracovaného a s povrchovou úpravou, která nemá v oblasti plastových ohlávek dosud obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Udidla beris si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Opravdové řemeslné zpracování. Vyrobeno v Německu.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: medium

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: