Beris Pelham nelomený Short Eggbutt 120mm HARD

Značka: Beris
Dostupnost K expedici do 7 dnů
Kód: 18001707
4 199 Kč
Beris Pelham nelomený Short Eggbutt 120mm HARD
Značka: Beris

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Pelham nelomený Short Eggbutt HARD 120mm

Toto udidlo je univerzálně použitelné, v tlamě koně sedí velmi klidně a jeho strany účinně zabraňují skřípnutí pysků. Pelham - klasický kousek, nyní v našem elegantnějším a vylepšeném designu. Při nasazení otěží působí kousek na tlamu, spodní čelist a pysky. V závislosti na délce páky dříků (5 cm nebo 7,5 cm) je možné dosáhnout různé síly a přímého úhlu skusu v tlamě. Vhodné u "horkých" koní nebo koní, kteří potřebují výrazný zásah v kritických situacích (např. při skocích apod.).
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční díly: každý kus kovových dílů je ručně tvarován, svařován a leštěn k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udidla beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Naše udidla si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Opravdové řemeslné zpracování. Vyrobeno v Německu.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: hard

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: