Beris Pelham nelomený Short Comfort

Značka: Beris
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Skladem (1 ks) K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001703 18001706 18001702 18001705 18001701 Zvolte variantu
4 199 Kč
Beris Pelham nelomený Short Comfort
Značka: Beris
Beris Pelham nelomený Short Comfort
Tip

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Pelham nelomený Short Comfort SOFT 140mm

Tento anatomicky správně tvarovaný kus rovnoměrně a lehce spočívá na jazyku a a poskytuje mu více prostoru a volnosti pohybu. Při nasazování otěží dochází k rovnoměrnému tlaku. Nedochází k bočnímu stlačování. Chrániče skusů zabraňují skřípnutí pysků. Díky svému klenutému tvaru sedí komfortní udítko v tlamě koně obzvlášť klidně. Udidla s mírně klenutým udítkem jsou považována za obzvláště šetrná. Tato vlastnost v kombinaci s naším plastem beris umožňuje koni a jezdci ještě jemnější a pohodlnější komunikaci. Komfortní udítko je vhodné zejména pro mladé a citlivé koně. Pelham - klasický kousek, nyní v našem elegantnějším a vylepšeném designu. Při nasazení otěží působí kousek na tlamu, spodní čelist a pysk. V závislosti na délce páky dříků (5 cm nebo 7,5 cm) je možné dosáhnout různé síly a přímého úhlu skusu v tlamě. Vhodné u "horkých" koní nebo koní, kteří potřebují výrazný zásah v kritických situacích (např. při skocích apod.).
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční díly: každý kus kovových dílů je ručně tvarován, svařován a leštěn k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udidla beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Naše udidla si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Opravdové řemeslné zpracování. Vyrobeno v Německu.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: soft

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: