Beris Oliva nelomené Konnex

Značka: Beris
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001641 18001643 18001640 18001642 Zvolte variantu
2 249 Kč
Beris Oliva nelomené Konnex
Značka: Beris
Beris Oliva nelomené Konnex
Tip

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Oliva nelomené Konnex SOFT 140mm

Udítko beris KONNEX je štíhlejší a v tlamě koně se velmi pohodlně umisťuje. Ponechává v tlamě více prostoru. Vhodné pro koně s malým prostorem v tlamě, např. plnokrevné typy nebo starší koně (kvůli změně uspořádání zubů), koně s velkým jazykem a zejména koně citlivé na tlakové body na jazyku. Díky svému mírnému zakřivení sedí kousek perfektně v tlamě. Tlak otěží mění úhel, pod kterým je udítko umístěno v tlamě, a jeho zvláštní tvar způsobuje zvýšený účinek na jazyk. Tvarovaný přechod od udítka ke kroužkům udidla znemožňuje skřípnutí a zároveň poskytuje udidlu obzvláště stabilní držení. Tvar udidla je vhodný pro práci s mladými koňmi.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční části: každý kus kovových dílů je ručně tvarován, svařován a leštěn k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udítka beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových ohlávek obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Udidla beris si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Opravdové řemeslné zpracování. Vyrobeno v Německu.

Specifikace:

  • výška jazykového otvoru 30 mm
  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: soft

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: