Beris Fuga stihlo nelomená Comfort

Značka: Beris
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001683 18001685 18001682 18001684 Zvolte variantu
3 499 Kč
Beris Fuga stihlo nelomená Comfort
Značka: Beris

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Fuga stihlo nelomená Comfort SOFT 140mm

Tento anatomicky správně tvarovaný kus rovnoměrně a lehce spočívá na jazyku a poskytuje mu více prostoru a volnosti pohybu. Při použití tohoto udítka působí otěže rovnoměrně. Nedochází k bočnímu stlačování. Použití chráničů znemožňuje přiskřípnutí pysků. Díky svému mírně klenutému tvaru leží udítko v tlamě koně obzvlášť klidně. Udidla s mírně klenutým udítkem jsou považovány za poměrně zvlášť šetrné. Tato vlastnost v kombinaci s naším plastem beris umožňuje jemnější a uvolněnější komunikaci mezi koněm a jezdcem. Komfortní udítko je vhodné zejména pro mladé a citlivé koně. Zvýšený tlak při použití druhé udice na roubíkovém udidle způsobuje, že se udidlo v tlamě otáčí a je vytahováno nahoru. To má za následek silnější účinek. Velmi užitečné u koní, kteří mají tendenci se o udidlo opírat.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční díly: každý kus kovových dílů je ručně tvarován, svařován a leštěn k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udidla beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Naše udidla si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Opravdové řemeslné zpracování. Vyrobeno v Německu.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: soft

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: