Beris Fuga oliva nelomená

Značka: Beris
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001687 18001689 18001691 18001686 18001688 18001690 Zvolte variantu
3 499 Kč
Beris Fuga oliva nelomená
Značka: Beris
Beris Fuga oliva nelomená
Tip

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Fuga oliva nelomená SOFT 140mm

Univerzálně používané udidlo. V tlamě koně sedí velmi klidně a "olivy" na obou stranách účinně zabraňují sevření pysků. Zvýšený tlak druhé udice na roubík způsobuje otáčení udice a její zvedání v tlamě, což vede k silnějšímu účinku. Velmi užitečné u koní, kteří mají tendenci se o udidlo opírat.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po složité boční díly: každý kus kovových dílů je ručně tvarován, svařován a leštěn k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udidla beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Naše udidla si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Opravdové řemeslné zpracování. Vyrobeno v Německu.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: soft

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: