Beris Déčko dvakrát lomené

Značka: Beris
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001653 18001654 18001655 Zvolte variantu
3 099 Kč
Beris Déčko dvakrát lomené
Značka: Beris
Beris Déčko dvakrát lomené
Tip

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Déčko dvakrát lomená MEDIUM 145mm

Udítko tohoto udidla je obzvláště štíhlé - široké kontaktní plochy a nízká výška zajišťují větší pohodlí i v menších koňských tlamách. Povrch plastu je velmi hladký a dobře klouže v tlamě i u koní, kteří v tlamě produkují málo slin. Udítko leží na jazyku a rtech díky své široké kontaktní ploše a přechodům jemně splývajícím do otočeného nasazeného olivového tvaru. Klouby a středový díl jsou jemně opracované a instalované tak, aby odpovídaly nízké výšce udítka. Kroužky hladce kloužou díky zabudovaným měděným objímkám.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po komplikované boční díly: každá kovová část je ručně tvarována, svařována a leštěna k dokonalosti.
Inovativní konstrukce udítka navíc zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udítka beris jsou vyrobena z potravinářsky bezpečné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která nemá v oblasti plastových ohlávek dosud obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Udidla beris si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Skutečné řemeslné zpracování Made in Germany.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: medium

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: