Beris Stihlo nelomené Butterfly

Značka: Beris
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů K expedici do 7 dnů Zvolte variantu
Kód: 18001621 18001623 18001620 18001622 Zvolte variantu
1 549 Kč
Beris Stihlo nelomené Butterfly
Značka: Beris

Kamenná
prodejna

Dárek k
objednávce

Osobní
poradenství

Atraktivní
ceny

Beris Stihlo nelomené Butterfly SOFT 140mm

Tzv. motýlek představuje absolutní inovaci v oblasti udítek. Anatomicky správný tvar v kombinaci s širší plochou v oblasti jazyka vytváří optimální prostor pro tento velmi důležitý a citlivý sval s možností velmi jemného účinku. Koně dávají najevo, že se cítí v pohodě, zvýšeným žvýkáním a větším přijetím udidla. Pokud je zapotřebí silnějšího účinku na tlamu koně, je možné změnit úhel udítka v tlamě pomocí postranního dílu, který funguje jako páka. Výsledným zvýšeným tlakem na konkrétní body pak lze dosáhnout požadované komunikace. Po snížení tlaku se motýlek okamžitě vrátí do pohodlné polohy. Volný kroužek znamená větší pohyblivost udidla v ústech. Tento kousek je tedy určen pro koně, kteří preferují "pohyblivější" kousek v tlamě. Kroužek se ve svých měděných dutinkách rozbíhá velmi rovnoměrně, což podstatně zvyšuje životnost udidla.
Udidla jsou vhodná pro ambiciózní rekreační jezdce i profesionály.
Ochrana citlivé ústní dutiny koně je pro firmu beris nejdůležitější. Od kroužku udidla až po komplikovanou lícnici: každá kovová část je ručně tvarována, svařována a leštěna k dokonalosti.
Inovativní design náustku také zajišťuje lepší přijetí udidla a usnadňuje jemnou komunikaci mezi koněm a jezdcem. Udítka beris jsou vyrobena z potravinářsky nezávadné plastové směsi, zpracované a s povrchovou úpravou, která dosud nemá v oblasti plastových udidel obdoby. Jejich povrch je velmi hladký a v ústech snadno kloužou, i když kůň neprodukuje mnoho slin. Udidla beris si oblíbili prakticky všichni koně. Produkují sliny, více žvýkají a snadno přijímají udidlo. Skutečné řemeslné zpracování Made in Germany.

Specifikace:

  • tloušťka udítka 18 mm
  • tvrdost: soft

Doplňkové parametry

Kategorie: Udidla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: